м. Вінниця,вул. Сонячна
Тел. 067 159 31 74

Відкриття першої лінії Sun House!

12 грудня 2015 року відбулося відкриття першої лінії Sun House за адресою: м. Вінниця. вул. Сонячна. Компанія забудовника привітала урочисто жителів котеджного містечка, організувавши не величне свято: фуршет та подарунки.

У трьох із шести будинків уже проживають щасливі мешканці котеджного містечка. Вони можуть з повна відчути усі переваги даного комплексу та поділитися враженнями з майбутніми сусідами. Це насамперед вдале місце розташування, адже зупинка міського транспорту знаходиться на відстані приблизно 300 м. Поруч садиба, яка надасть можливість мешканцям більше часу проводити в гармонії з природою. Інші мешканці трьох будиночків працюють над внутрішнім декором та затишком своєї оселі. Не дивлячись на будівництво, яке ведеться поруч (друга лінія Таун Хаусів) мешканці заселених будинків задоволенні своїм житлом. Із великим захоплення розпочинають свій день із філіжанки запашної кави на балконі. І хоча ще не завершено будівництво всього котеджного містечка, та ми впевнені, що після повної забудови це буде найкраще місце для проживання всією сім’єю.

Сусіди в Sun House відокремлені один від одного парканчиком, але не високим, по-європейськи. Створюючи відчуття приватності, він дозволяє спілкуватися і дружити, а дітям - разом проводити час.

З практичності комплекс Sun House підключений до центральних міських комунікацій: каналізації, водопроводу, газу, електрики. Телебачення та інтернет - всі ці блага цивілізації доступні.

Тим, хто хоче відпочити від шуму і шаленого темпу життя великого міста, безумовно буде до душі присадибна ділянка, яку можна буде облаштувати за власним бажанням. На задньому дворику матимете можливість поставити альтанку та дитячий майданчик, в екологічно чистій зонні.

Ми допоможемо створити ваше життя яскравим та сонячним!

 

 

(096) 699-39-01

sunhouse.vn.ua

 

 

Від центру міста
10 хв.
Екологічно
чистий район
Власний
дворик

Контакти Центра продаж


 • Графік роботи
 • Пн-Пт 
  10.00
  -18.00
 • Сб 
  10.00
  -14.00
 • Адреса
 • м. Вінниця,
 • Вул. Соборна 95
 • Телефони
 • +38 097 739 59 77